Slide 1
Bond to Beyond - 007 Symfonicznie

To absolutnie wyjątkowy koncert, podczas którego solistka zabiera publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszech czasów. Publiczność usłyszy wszystkie najpopularniejsze utwory towarzyszące przygodom Jamesa Bonda.
Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki.

Slide 2
Gioacchino Rossini - Gala Operowa

W programie najpiękniejsze arie i duety operowe Gioacchino Rossiniego: Cyrulik Sewilski, Włoszka w Algierze, Kopciuszek, Sroka Złodziejka, Włoszka w Algierze, Wilhelm Tell...

Slide 3
Hans Zimmer - Showtime

W programie najpiękniejsza muzyka filmowa Hansa Zimmera (Gladiator, Interstellar, Diuna, Piraci z Karaibów, Król Lew, Mission Impossible)

Slide 4
Historia de un Amor

W programie najpiękniejsze arie, pieśni i piosenki o miłości np. Il Bacio, The Power of Love, I Want to Know What Love Is, I Will Always Love You, Besame Mucho, Dumka Na Dwa Serca, Historia de un Amor, Malagueña Salerosa, My Heart Will Go On

Slide 5
Karol Szymanowski - Pieśni Kurpiowskie

Jedyne w Polsce opracowanie wszystkich 12 Pieśni Kurpiowskich op. 58 na sopran i orkiestrę symfoniczną. Są to transkrypcje autorstwa Grzegorza Fitelberga, Kazimierza Wiłkomirskiego oraz Adama Goika.

Slide 6
Przeboje Wielkiego Ekranu

W programie najpiękniejsza muzyka z takich filmów jak: Ogniem i Mieczem, Stara Baśń, Gladiator, Dziecko Rosemary, Dziewiąte Wrota, Titanic, Cinema Paradiso, Misja, Dobry,Zły,Brzydki, Once Upon a Time in America, Interstellar, W Pustyni i w Puszczy…

Slide 7
Sen o Warszawie

Piosenki o Warszawie zajmują szczególne miejsce w kanonie polskiej muzyki rozrywkowej.
Sen o Warszawie Czesława Niemena stał się przebojem w 1966 roku i jest nim do dziś.
Od ponad 50 lat śpiewa go nie tylko cała stolica, ale też cała Polska.
Sen o Warszawie to nowy projekt, który powstał z miłości do Warszawy.
Podczas koncertu solistka prezentuje najpiękniejsze piosenki o Warszawie w nowych, wyjątkowych aranżacjach na orkiestrę symfoniczną.

Slide 8
This is Ennio Morricone - Best Of

Koncert ten to niezwykłe widowisko złożone z najbardziej znanych kompozycji mistrza muzyki filmowej Ennio Morricone

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Scroll to Top